خدمات

ress

خدمات مشاوره فنی برای تولید کنندگان رزین

ما با کوله باری از دانش و تجربه در امر تحقیق و توسعه و تولید رزینهای سینتتیک، آماده پاسخگویی به نیازهای فعالان این حوزه هستیم. زمینه هایی که نیکفام مفتخر است برای تولید کنندگان رزین، مشاوره فنی ارائه نماید را در ادامه بخوانید.

 

خدمات مشاوره فنی برای تولید کنندگان رنگ

به پشتوانه چند دهه تجربه در امر تولید، اعمال، رفع عیب، بازاریابی و فروش انواع رنگها و پوششهای سطحی در بالاترین سطح این حوزه در ایران، کارشناسان ما گستره ای از خدمات مشاوره فنی را برای تولید کنندگان رنگ ارائه می دهند. نیکفام نه تنها دانش فنی و راهنمایی فرمولاسیونی برای ساخت رنگهای مختلف را ارائه می نماید، بلکه تشخیص وحل مشکلات فنی پیچیده مرتبط با پوششها نیز از جمله تخصصهای این شرکت است. ارائه مشاوره فنی برای راه اندازی  آزمایشگاه تحقیقاتی و کنترل کیفی، پایلوت و همچنین تولید انبوه برای صنایع رنگ ازدیگر خدمات گروه ماست.

 

بازرسی شخص ثالث در حل اختلافها

ما می توانیم در موارد حل اختلاف میان  تامین کنندگان و مصرف کنندگان، به عنوان بازرس فنی شخص ثالث، ایفای نقش نماییم. در این روش، بسته به جزئیات و شرایطی که منتج به اختلاف نظر شده، توانایی اعلام نظر فنی با تست نمودن نمونه مواد اولیه یا رنگ و یا بازدید به عمل آوردن از خط تولید رنگ و خط اعمال آن از طرف ما وجود دارد.
علاوه بر این در صورت هر گونه اختلاف نظر درخصوص تعریف و یا تعیین شماره تعرفه گمرکی، می توانیم به عنوان شخص ثالث وارد عمل شویم.

خدمات آزمایشگاهی وتحقیق و توسعه

نیکفام پژوهش بین الملل با کادری مطلع و مجرب در زمینه تحقیق و توسعه (R&D) و با در اختیار داشتن یک آزمایشگاه مجهز، آماده ارائه خدمات مربوط در حوزه رنگ و رزین است.

خدمات بازرگانی

خدمات بازرگانی مرتبط با صنایع رنگ و رزین نیز بخشی از فعالیت های شرکت ما را تشکیل می دهد. در حال حاضر نیکفام در امر واردات، فروش عمده و یا جزئی فعال است